Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yurtiçi ve dış piyasalarda online satış hizmeti veren firmamız kurumsal tecrübesi ile e-ticarette güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.

Misyonumuz, internetten alışverişi tercih eden siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmak ve en ufak ayrıntıları göz ardı etmeksizin sizlerin taleplerini karşılayabilmektir.

MÜŞTERİMİZİN MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN HER ZAMAN BİRİNCİ SIRADADIR.

Her zaman referanslı ve tanınmış firmalar ile birlikte çalışmakta ve bu firmaların, kuruluşların farklı, sağlıklı, doğal ve güvenilir ürünlerini sizlerle paylaşmaktayız. Birbirinden cazip, alımlı ve ayrıcalıklı ürün yelpazemizle, insanın doğasına, tarzına ve zevkine göre farklı, özgün, doğal ürünler, renkler ve tasarımlarla yaşam kalitesine özen gösteren detaycı ve ayrıcalıklı her yaştan müşterilerimize ilginç ve özel seçenekler sunmaktayız. Ürünlerimiz doğal, güvenilir ve orijinaldir. 

Güvenli Alışveriş

Sitemiz veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. www.anadolupazar.net 'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

 

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan www.anadolupazar.net, müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Canlı Destek, Facebook, Whatsapp, Twitter, Pinterest , Google+ ve İnstagram kanalları aracılığı ile ulaşılabilir durumdadır.

 

Adres       : Anadolu Pazar Doğal ve Sağlıklı Ürünler Tanıtım Dağıtım Hizmetleri 

                       Valideatik Mahallesi Boybey Sokak                    

                   Üsküdar

                    İSTANBUL - TÜRKİYE


Müşteri Hizmetleri     : info@anadolupazar.net

Whatsapp                     : 0535 404 47 47