Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşullar

Web Sitesi Kullanım Şartları :   

                                     

Bu kullanım şartları size konuk veya kayıtlı kullanıcı olarak web sitemizi [www.anadolupazar.net] 'i kullanmanızla ilgili şartları açıklamaktadır. Sitemizin kullanımı; erişim, göz atma ve siteyi kullanmak üzere yapılmıştır.

 

Bu şartlar site kullanımınız için geçerli olacağından, sitemizi kullanmaya başlamadan önce bu kullanım şartlarını dikkatlice okuyun.

 

 

Diğer Uygulanabilir Şartlar :

 

Bu kullanım şartları, site kullanımınız için de uygulanacak olan aşağıdaki ek şartları içerir:

Sizden aldığınız veya sizin verdiğiniz kişisel bilgileri kullanma şeklimize dair şartları belirleyen Gizlilik Politikası Gizlilik Politikası Sitemizi kullanarak bu işlemleri onaylamış ve verdiğiniz tüm bilgilerin doğru olduğunu garanti etmiş olursunuz.

 

Kabul Edilebilir Kullanım Politikamız, sitemizin izin verilen ve yasak olan kullanımını belirlemektedir. Sitemizi bu Kabul Edilebilir Kullanım Politikasına uygun olarak kullanmalısınız.

 

Çerez Politikamız, Sitemizdeki çerezler hakkında bilgileri açıklamaktadır.

Bu Şartlarda Değişiklikler :

Bu kullanım şartlarını, istediğimiz zaman, bu sayfayı değiştirerek revize edebiliriz. Sizin için bağlayıcı olacağından, zaman zaman bu sayfayı kontrol ederek yaptığımız değişikliklerden haberdar olun.

 

 

Sitemizde Değişiklikler :

 

Sitemizi zaman zaman güncelleyebilir ve istediğimiz zaman içeriği değiştirebiliriz. Ancak lütfen sitemizdeki herhangi bir içeriğin her an zaman aşımına uğrayabileceğini unutmayın. Sitemizin veya herhangi bir içeriğinin hata veya eksiklik içermediğini garanti etmiyoruz.

 

 

Sitemize Bağlantı Sağlama : 

 

Adil, yasal ve itibarımızı zedelemeyecek veya itibarımızdan yararlanmayacak şekilde yapmanız kaydıyla ana sayfamıza bağlantı verebilirsiniz.

 

Bizim adımıza, olmayan herhangi bir ortaklık, onay veya tasdik önermek için bağlantı oluşturmamalısınız.

 

Sahibi olmadığınız herhangi bir web sitesinde sitemize bağlantı vermemelisiniz.

 

Sitemiz başka bir sitede çerçevelenmemeli veya sitemizin ana sayfa dışındaki herhangi bir kısmına bağlantı verilmemelidir.

 

Bağlantı verme iznini bildirimde bulunmaksızın geri çekme hakkını saklı tutarız.

 

Bağlantı verdiğiniz web sitesi, Kabul Edilebilir Kullanım Politikası’nda Kabul Edilebilir Kullanım Politikası belirtilen içerik standartlarına her açıdan uygun olmalıdır.

 

Sitemizde yukarıda belirtilenler dışında herhangi bir içerik kullanımında bulunmak isterseniz lütfen [bilgi@anadolupazar.net] ile iletişim kurun.

 

 

Sitemizde Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Kaynakları :

 

Sitemizde üçüncü taraflar tarafından diğer sitelere verilen bağlantı veya kaynaklar, yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır.

 

Bu site veya kaynakların içeriği üzerinde kontrolümüz yoktur..

 

 

Yan Etkileri Tarafımıza Bildirme :

 

Tüketicilerimizi, ürünlerimizin kullanılmasından kaynaklanan her türlü şüpheli bozuk,arızalı veya diğer durumları bildirmeye teşvik ederiz. Bildiriminde bulunmak için lütfen [bilgi@anadolupazar.net] ile iletişim kurun.

 

 

Geçerli Yasa :

 

Bu kullanım şartları, ana konusu ve oluşumunun Türkiye yasalarınca yönetildiğini ve siz ve biz, her ikimiz de Türkiye mahkemelerinin münhasıran yargı yetkisine sahip olacağını kabul ettiğimizi unutmayın.

 

 

Bize Ulaşın :

 

Bizimle iletişim kurmak için lütfen [bilgi@anadolupazar.net] adresine e-posta gönderin.